Ter Nagedachtenis aan Piet Bouwmans

terug naar overzicht

Dinsdag, 25 april 2023

Ter nagedachtenis aan Piet Bouwmans,
 
Piet was een heel gedreven visser binnen de verenging van H.S.V. de Peel. In zijn jonge jaren was Piet al actief met vissen bezig en was hij uren aan de waterkant te vinden. Het vissen met de vaste hengel was voor hem de mooiste manier om zijn uren door te brengen aan het water. Doordat hij veel rond het water te vinden was zag en hoorde hij alles. Zo kwam Piet in het bestuur terecht, de meesten zullen hem kennen als een echte doener. Niet te veel praten maar actie ondernemen. Tijdens zijn 15 jaar binnen het bestuur van H.S.V. de Peel heeft Piet allerlei werkzaamheden verricht. Zo snoeide hij bomen aan het Deurnes kanaal in de winter en testte hij de waterkwaliteit aan de vijvers en het kanaal. Om dit te mogen uitvoeren heeft Piet ook nog een cursus gevolgd voor H.S.V. de Peel omdat dit de nodige expertise vereiste. Daarnaast was Piet ook controleur en begeleidde hij de jeugdige vissers aan de vijvers. Veel vissers zullen Piet van vroeger kennen als de controleur in het witte Jeepje. Omdat Piet ook erg handig was pakte hij alles aan rondom de wateren en was het een zeer waardevol lid van en voor H.S.V. de Peel.

Namens het bestuur willen wij ons Piet zo herinneren.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies