Verenigingsdag 14 juni 2024: de hengelsportvereniging van de toekomst

terug naar overzicht

Maandag, 13 mei 2024

Verenigingsdag 14 juni 2024: de hengelsportvereniging van de toekomst Kom op vrijdag 14 juni 2024 naar onze speciale Landelijke Verenigingsdag! Deze organiseren we bij de prachtig aan het viswater gelegen Buitenplaats Kameryck vlakbij Woerden. Bekijk hiereen impressie van de locatie: Op deze dag willen we samen met bestuurders en vrijwilligers van hengelsportverenigingen (HSV’s) in gesprek en aan de slag om onze HSV’s toekomstbestendig te maken. Er is de laatste jaren veel veranderd in de wereld en in onze samenleving. Dit levert ons bedreigingen en kansen op, waarmee we moeten leren omgaan. Dat betekent veranderen waar nodig en versterken wat waardevol is. En hebben we ondertussen wel de basis op orde?

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies